Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Бензопила Satoshi Premium
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Бензопила Satoshi Premium
| Виробник | ЗЕНИТ |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Вага | 6.5 кг |
| Живлення | |
| Система погашення вібрації | |
| Довжина шини | 455 мм |
| Крок ланцюга | |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гальмо ланцюга | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 л. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Праймер | |
| Легкий запуск | |
| Стан | |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
Читати повністю
Сховати
Опис Бензопила Satoshi Premium
Бензопила Satoshi premium Бензопила Satoshi premium: Двухкольцевая хромована поршнева. Потужна, легка напівпрофесійна бензопила для багатоцільового використання, відмінно підійде як для роботи вдома, так і для промислових робіт. Якісний карбюратор дозволяє виробляти легкий старт пили навіть при дуже низьких температурах. Характеристики: Об'єм циліндра: 58см3. Оберти холостого ходу, об/хв: 2500. Максимально допустимі обертів без навантаження (об/хв): 9500. Вихідна потужність: 3.5 кВт Швидкість об/хв: 9500. Свічка запалювання: Виробник: Satoshi Довжина шини: 45.0 мм
Відгуки та питання про - Бензопила Satoshi Premium
0.0
Всього відгуків:0