Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
| Производитель | ACER |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 6,32А |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AK.120AP.022, PA-1200-01, ADP-120ZB BB, A11-120P1A |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вид | оригінальний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
[[ getCurrentDecimal('1968') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1968') ]] ₴