Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
| Виробник | ACER |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 6,32А |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AK.120AP.022, PA-1200-01, ADP-120ZB BB, A11-120P1A |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вид | оригінальний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
Опис Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A роз'єм 5.5 / 1.7 - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри харчування і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижчою ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Acer 120W 19V 6.32A разъем 5.5/1.7 (ADP-120ZB)
[[ getCurrentDecimal('1968') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1968') ]] ₴