Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Вид | оригінальний |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
[[ getCurrentDecimal('1654') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴