Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Захист | захист від перепадів напруги, короткого замикання |
| Вид | оригінальний |
Опис Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
Блок живлення до ноутбука ASUS 45W Zenbook 19V 2.37 A роз'єм 4.0/1.35 (ADP-45AW) - оригінальний блок живлення, який підійде для більшості ноутбуків компанії Asus. Він відповідає стандартам безпеки, має захист від короткого замикання, від перевантаження і від перенапруги. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Блок живлення є мережевим, має европейську вилку і відразу готовий до використання.
Блок живлення до ноутбука ASUS 45W Zenbook 19V 2.37 A роз'єм 4.0/1.35 (ADP-45AW) потужністю 45 Вт забезпечить Ваш мобільний пристрій додатковим живленням і допоможе заощадити заряд батарей для роботи в дорозі. Він виконаний у новому сучасному дизайні - завдяки легкій вазі і компактним розмірам цей блок живлення не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно поміститься у Вашій сумці для ноутбука.
Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.0 x 1.35 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 2.37 А Захист: захист від перепадів напруги, короткого замиканняВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 45W Zenbook 19V 2.37A разъем 4.0/1.35 (ADP-45AW)
[[ getCurrentDecimal('1654') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1645') ]] ₴