Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 5 - 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
[[ getCurrentDecimal('2326') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2326') ]] ₴