Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
| Виробник | |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 5 - 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
Блок живлення до ноутбука ASUS (ADP-TYPE/C / A40242) - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живлення вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора у Вашому апараті і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого планшету зверніть увагу на його параметри живлення і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш апарат. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати живленням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Даний адаптер має новий тип роз'єму USB Type-C. Ця позиція призначена для ультрабуків Asus ZenBook, але може бути використана в якості джерела живлення для будь-якого пристрою, який живиться за USB Type-C з огляду на універсальність стандарту.
Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: USB Type-C Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 5 - 20 В Вихідний струм (сила струму): 2 A Вихідний струм (сила струму): 3 A Вихідний струм (сила струму): 3,25 А Частота змінного струму: 50 - 60 ГцВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку ASUS 65W 20V, 3.25A + 15V, 3A + 12V, 3A + 5V, 2A, разъем USB Type (ADP-TYPE/C / A40242)
[[ getCurrentDecimal('2326') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2326') ]] ₴