Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
| Производитель | DELL |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell XPS 13 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HA65NM170, 0M1WCF |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3050') ]] ₴