Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
| Виробник | DELL |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell XPS 13 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | HA65NM170, 0M1WCF |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V роз'єм Type-C (HA65NM170 / A40243)
Оригінальний блок живлення для ноутбука - це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить харчування вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги навіть при ударах блискавок.
Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора в Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити його термін служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Чи не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю.
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на його параметри харчування і тип роз'єму. Потужність обраного блоку живлення повинні бути не нижче ніж потужність блоку живлення, яким комплектувався ваш ноутбук. В іншому випадку адаптер буде дуже сильно нагріватися в процесі роботи, не зможе коректно забезпечувати харчуванням вузли вашого апарату і може дуже швидко вийти з ладу.
Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: Dell Сумісність з моделями ноутбуків: Dell XPS 12 Сумісність з моделями ноутбуків: Dell XPS 13 Сумісні парт-номера блоків живлення: HA65NM170, 0M1WCF Тип роз'єму підключення до ноутбука: USB Type-C Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 15 В Вихідна напруга: 20 В Вихідна напруга: 5 В Вихідна напруга: 9 В Вихідний струм (сила струму): 3,25 АВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Dell 65W Oval 20V разъем Type-C (HA65NM170 / A40243)
[[ getCurrentDecimal('3057') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3050') ]] ₴