Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
В наличии
Код:002149309
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
| Производитель | |
| Выходная мощность | |
| Ширина | 108 мм |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.35 мм |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ZenBook UX21A |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('786') ]] ₴