Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
| Виробник | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ZenBook UX31E |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
Представляємо якісний і надійний блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835), який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX21A Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX31A Сумісність з моделями ноутбуків: ZenBook UX31E Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3.0 x 1.35 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 2.37 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Ширина: 108 мм Глибина: 30 мм Висота: 47 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('729') ]] ₴