Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
| Производитель | |
| Высота | 47 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ZenBook UX31E |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital Asus 19V, 2.37A, 45W (3.0x1.35) (PSA3835)
[[ getCurrentDecimal('787') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('729') ]] ₴