Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
| Производитель | |
| Высота | 47 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SpectreXT Pro i5-3567U |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 613149-001, 693715–001, DL606A#ABA, PPP009D, 677770-003, 613149-003, ADP-65HB FC, 67770-002 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
[[ getCurrentDecimal('618') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('618') ]] ₴