Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
| Виробник | |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SpectreXT Pro i5-3567U |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 613149-001, 693715–001, DL606A#ABA, PPP009D, 677770-003, 613149-003, ADP-65HB FC, 67770-002 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Глибина | 30 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823) - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним.Блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: HP Сумісність з моделями ноутбуків: ENVPR4 i5-3317U Сумісність з моделями ноутбуків: Envy 4 Сумісність з моделями ноутбуків: Envy 6 Сумісність з моделями ноутбуків: ENVY Pro Ultrabook 4 Сумісність з моделями ноутбуків: ENVY SLEEKBOOK 4 Сумісність з моделями ноутбуків: ENVY SLEEKBOOK 6 Сумісність з моделями ноутбуків: Pavilion Sleekbook 14-b000 Сумісність з моделями ноутбуків: Pavilion Sleekbook 14-b000ed Сумісність з моделями ноутбуків: Pavilion Sleekbook 14-b015dx Сумісність з моделями ноутбуків: SpectreXT Pro i5-3317U Сумісність з моделями ноутбуків: SpectreXT Pro i5-3337U Сумісність з моделями ноутбуків: SpectreXT Pro i5-3567U Сумісні парт-номера блоків живлення: 613149-001, 693715–001, DL606A#ABA, PPP009D, 677770-003, 613149-003, ADP-65HB FC, 67770-002 Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.8 x 1.7 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 3.33 A Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Ширина: 107 мм Глибина: 30 мм Висота: 47 мм
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Extradigital HP 19.5V, 3.33A, 65W (4.8x1.7) (PSH3823)
[[ getCurrentDecimal('935') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('616') ]] ₴