Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
| Производитель | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | прямокутний (pin inside) [3-pin] |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 15 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
[[ getCurrentDecimal('5340') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5340') ]] ₴