Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
| Виробник | |
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | прямокутний (pin inside) [3-pin] |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 15 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - прямокутний (pin inside) [3-pin], джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 300 Вт Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: Lenovo Тип роз'єму підключення до ноутбука: прямокутний (pin inside) [3-pin] Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 300 Вт Вихідна напруга: 20 В Вихідний струм (сила струму): 15 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 300W 20V, 15A, роз'єм прямокутний, Flat-корпус (ADL300SDC3A / A40388)
[[ getCurrentDecimal('5340') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5340') ]] ₴