Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6,32А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
[[ getCurrentDecimal('1024') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1024') ]] ₴