Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6,32А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 2.5 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 120 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 6,32А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
[[ getCurrentDecimal('1021') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1021') ]] ₴