Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
[[ getCurrentDecimal('519') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('518') ]] ₴