Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.0 x 1.35 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 45 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.0 x 1.35 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 45 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 2.37 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 45W 19V 2,37A, 4.0*1.35 (00132 / LAS45/19-4,0*1,35)
[[ getCurrentDecimal('519') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('518') ]] ₴