Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
[[ getCurrentDecimal('521') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('520') ]] ₴