Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.0 x 1.1 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3.0 x 1.1 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 3,42 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц