Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 3.0 x 1.1 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Asus Тип роз'єму підключення до ноутбука: 3.0 x 1.1 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 65 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 3,42 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 65W 19V 3,42A, 3.0*1.1 (09032 / LAS65/19-3,0*1,1)
[[ getCurrentDecimal('521') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('520') ]] ₴