Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.5 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
[[ getCurrentDecimal('1084') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1084') ]] ₴