Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: HP Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.5 x 3.0 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 120 Вт Вихідна напруга: 18.5 В Вихідний струм (сила струму): 6.5 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц