Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 6.5 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: HP Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.5 x 3.0 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 120 Вт Вихідна напруга: 18.5 В Вихідний струм (сила струму): 6.5 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 120W 18.5V 6.5А, 4.5*3.0 (02154 / LHP120/18.5-4.5*3,0)
[[ getCurrentDecimal('1084') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1081') ]] ₴