Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
[[ getCurrentDecimal('1860') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1709') ]] ₴