Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 4.5 x 3.0 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 150 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: HP Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.5 x 3.0 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 150 Вт Вихідна напруга: 19.5 В Вихідний струм (сила струму): 7.7 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 150W 19.5V 7.7A, 4.5*3.0 (33363 / LHP150/19.5-4.5*3,0)
[[ getCurrentDecimal('1873') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1705') ]] ₴