Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | LG |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.3 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
[[ getCurrentDecimal('527') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('527') ]] ₴