Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
| Виробник | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | LG |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.3 А |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - LG, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 25 Вт Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: LG Тип роз'єму підключення до ноутбука: 6.5 x 4.4 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 25 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 1.3 А Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
[[ getCurrentDecimal('525') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('525') ]] ₴