Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
| Производитель | SONY |
| Вид | оригінальний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм with pin |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
[[ getCurrentDecimal('2388') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2382') ]] ₴