Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
| Виробник | SONY |
| Вид | оригінальний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм with pin |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 7.7 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Опис Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
Вид - оригінальний, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм with pin, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 150 Вт Вид: оригінальний Тип роз'єму підключення до ноутбука: 6.5 x 4.4 мм with pin Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 150 Вт Вихідна напруга: 19.5 В Вихідний струм (сила струму): 7.7 A Частота змінного струму: 50 - 60 Гц
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Sony 150W, 19.5V, 7.7A, 6.5/4.4(pin inside) (VGP-AC19V18 / A40282)
[[ getCurrentDecimal('2388') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2382') ]] ₴