Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
| Производитель | |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | оригінальний |
| Вихідний струм (сила струму) | 9.5 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Захист | защита от перенапряжения |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
[[ getCurrentDecimal('2942') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2936') ]] ₴