Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
| Виробник | |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вид | оригінальний |
| Вихідний струм (сила струму) | 9.5 A |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Захист | защита от перенапряжения |
Опис Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
TOSHIBA 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3) – це інтелектуальний адаптер змінного струму, який забезпечить живленням вашого помічника від електромережі, а також надійно захистить його від стрибків і перепадів напруги, навіть при ударах блискавки. Тільки оригінальний блок живлення може гарантувати «правильний» процес зарядки акумулятора на Вашому ноутбуці і, завдяки цьому, істотно продовжити термін його служби. Завдяки своїм компактним розмірам він не буде займати багато місця на Вашому робочому столі і зручно розміститься в сумці для ноутбука. Не видає сторонніх звуків при роботі і відрізняється підвищеною якістю кабелю. Даний адаптер підійде для ноутбуків Toshiba з відповідними параметрами живлення.
Вид: оригінальний Сумісність з ноутбуками: Toshiba Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 180 Вт Вихідна напруга: 19 В Вихідний струм (сила струму): 9.5 A Частота змінного струму: 50 - 60 Гц Захист: защита от перенапряженияВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
0.0
Всього відгуків:0
Блок живлення до ноутбуку Toshiba 180W 19V 9.5A разъем round 4-holes (PA3546E-1AC3)
[[ getCurrentDecimal('2942') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2936') ]] ₴