Характеристики Чоловічий шкіряний слінг на одне плече сумка крос боди TIDING BAG A25F-3204-1A
| Производитель | |
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 180 мм |
| Материал | |
| Форма | |
| Плечевой ремень | |
| Вид кожи | |
| Цвет | |
| Размер |
| Подкладка | |
| Состояние | Новий |
| Тип застежки | |
| Жесткость | |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Отделения |
Читать полностью
Сховати
Всего отзывов:0
-18%