Характеристики Чоловічий шкіряний слінг на одне плече сумка крос боди TIDING BAG A25F-3204-1A
| Виробник | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | |
| Форма | |
| Плечовий ремінь | |
| Вид шкіри | |
| Колір | |
| Розмір |
| Підкладка | |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | |
| Жорсткість | |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Відділення |
Читати повністю
Сховати
Всього відгуків:0
-18%