Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Дитяча постільна білизна в краватку
В наличии
Код:004044928
Характеристики Дитяча постільна білизна в краватку
| Производитель | |
| Подарочная упаковка | |
| Пол | |
| Тип ткани | |
| Назначение | Для кроватки колыбели |
| Хлопок | 100 Процент |
| Ширина простыни | 120 см |
| Длина простыни | 160 см |
| Ширина пододеяльника | 100 см |
| Длина пододеяльника | 150 см |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Длина наволочки | 45 см |
Читать полностью
Сховати
Описание Дитяча постільна білизна в краватку
Дитяча постільна білизна " Nazenin home"
Виробник - Туреччина
Тканина - Ранфорс
Склад - 100% Хлопок
Розміри:
Підковдра - 100/150 см.
Простирадло - 120/160 см.
Наволочка - 35/45 см.(2 шт)
Отзывы и вопросы о - Дитяча постільна білизна в краватку
0.0
Всего отзывов:0