Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Дитяча постільна білизна в краватку
| Виробник | |
| Подарункова упаковка | |
| Стать | |
| Тип тканини | |
| Призначення | Для кроватки колыбели |
| Бавовна | 100 % |
| Ширина простирадла | 120 см |
| Довжина простирадла | 160 см |
| Ширина підковдри | 100 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Довжина наволочки | 45 см |
Читати повністю
Сховати
Опис Дитяча постільна білизна в краватку
Дитяча постільна білизна "Nazenin home"
Виробник - Туреччина
Тканина - Ранфорс
Склад - 100% Бавовна
Розміри:
Підковдра - 100/150 див.
Простирадло - 120/160 див.
Наволочка - 35/45 див(2 шт)
Відгуки та питання про - Дитяча постільна білизна в краватку
0.0
Всього відгуків:0