Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал корпуса | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 23 х 23 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 23 х 27 см |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Колір | бежевий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
[[ getCurrentDecimal('4171') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4171') ]] ₴