Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 23 х 23 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 23 х 27 см |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Колір | бежевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
Електрочайник DELONGHI KBOV2001 дизайнерської серії Vintage Icona стане прикрасою вашої кухні. Незвичайна, пінгвінообразна форма виглядає витончено і привабливо. Прилад прикрасить вашу кухню і буде довго радувати погляд. Металевий корпус має блакитне покриття. Прикрашений в нижній частині вузьким хромованим пояском.Прилад Delonghi KBOV2001 забезпечений клювоподібним витягнутим носиком, який не розливає рідина при наливанні. Чорною ручкою з верхнім кріпленням зручно переносити чайник і користуватися ним. Нагрівальний елемент виконаний прихованим, дискового типу. Перешкоджає накопиченню накипу і швидко нагріє воду. Безпечне використання реалізовано на трьох рівнях.Прилад Delonghi KBOV2001 сам відключається після закипання води, при перегріві, при підйомі з підстави. Він безпечний для користувача, для дітей та інших членів Вашої сім'ї. В носику є знімний сітчастий фільтр, який виймається і може митися. Неслизька підставка утримає прилад від ковзання.
Відгуки та питання про - Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.BG (KBOV2001.BG)
[[ getCurrentDecimal('4171') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4171') ]] ₴