Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електрочайник Redmond RK-M387W
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Вес | 0.95 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | книга рецептів чаю |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 17.5 см |
| Вага в упаковці | 1.18 кг |
| Колір | білий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Redmond RK-M387W
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Redmond RK-M387W
[[ getCurrentDecimal('1128') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1127') ]] ₴