Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Redmond RK-M387W
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 0.95 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Кришка | незнімна |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | книга рецептів чаю |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 21 х 15.5 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 22 х 21 х 17.5 см |
| Вага в упаковці | 1.18 кг |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Redmond RK-M387W
Стильний електрочайник Redmond RK-M387W має об'єм 1,7 літра та потужність 1800 Вт. Обладнаний світловим індикатором, вбудованою системою автоматичного вимкнення у разі браку води. Чайник має захист від перегрівання, знімний фільтр, індикатор рівня води. Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 1800 Вт Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: зйомний Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від включення без води Захист: від перегріву Особливості: відсік для зберігання шнура Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.7 м Додаткові характеристики: книга рецептів чаю Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: США Габарити (ВхШхГ): 22.5 х 21 х 15.5 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 22 х 21 х 17.5 см Вага: 0.95 кг Вага в упаковці: 1.18 кг Колір: білий
Відгуки та питання про - Електрочайник Redmond RK-M387W
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Redmond RK-M387W
[[ getCurrentDecimal('1128') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1127') ]] ₴