Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.9 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Вага, кг | 0.99 |
| Довжина кабелю, м | 0.61 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Оснащення | Фільтр від накипу; Індикатор рівня води; Світлова індикація роботи; Обертання на 360°; Відсік для зберігання шнура |
| Нагрівальний елемент | Диск (прихований) |
| Розміри, см | 24 х 21.9 х 16.5 |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.61 м |
| Додаткові характеристики | зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 x 21 x 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Колір | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
[[ getCurrentDecimal('2661') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2661') ]] ₴