Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 0.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Вага, кг | 0.99 |
| Довжина кабелю, м | 0.61 |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Оснащення | Фільтр від накипу; Індикатор рівня води; Світлова індикація роботи; Обертання на 360°; Відсік для зберігання шнура |
| Нагрівальний елемент | Диск (прихований) |
| Розміри, см | 24 х 21.9 х 16.5 |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.61 м |
| Додаткові характеристики | зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 x 21 x 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 23 х 21 х 18 см |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
Чайник RUSSELL HOBBS 26380-70 відрізняється гарним 3D-дизайном з акцентами із нержавіючої сталі. Його бездоганний дизайн з приємним на дотик оздобленням буде прикрасою будь-якої кухні. Чайник має об'єм 1,7 літра. Крім того, він має носик ідеальної форми. Вікно води з синім підсвічуванням та індикатор швидкого закипання дозволяють точно бачити, скільки води в чайнику. Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2400 Вт Матеріал корпусу: пластик Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: є Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: автовідключення при знятті з підставки Захист: від перегріву Особливості: підсвічування корпусу Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.61 м Додаткові характеристики: зони швидкого кип'ятіння на 1, 2 або 3 чашки Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Великобританія Габарити (ВхШхГ): 22 x 21 x 17 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 23 х 21 х 18 см Вага: 0.9 кг Вага в упаковці: 1.1 кг Колір: чорний
Відгуки та питання про - Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
0.0
Всього відгуків:0
Електрочайник Russell Hobbs 26380-70
[[ getCurrentDecimal('2661') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2661') ]] ₴