Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.06 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.8 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 19.9 х 13 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 21 x 21.8 x 18.5 см |
| Вага в упаковці | 1.39 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
[[ getCurrentDecimal('2798') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2791') ]] ₴