Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.06 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.8 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 19.9 х 13 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 21 x 21.8 x 18.5 см |
| Вага в упаковці | 1.39 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
Стильна і елегантна модель за доступною ціною Електрочайник Russell Hobbs 24191-70 Compact Home відрізняється від своїх конкурентів в аналогічному ціновому діапазоні стильним і елегантним зовнішнім виглядом, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. При чому це може бути як ваша кухня, так і офісний стіл. А з огляду на його компактні розміри і легке управління він не займе багато місця, а також дозволить підготувати воду для улюблених напоїв всього парою рухів. В даному екземплярі одними з особливостей є - обертання на 360 градусів, прозорий матеріал з високоякісного скла, а також знімний фільтр. Ще Russell Hobbs 24191-70 Compact Home оснащений підсвічуванням корпусу і індикатором рівня води. Вкрай безпечний електрочайник Russell Hobbs 24191-70 Compact Home Важливим плюсів електрочайника Russell Hobbs 24191-70 Compact Home є його потужність в 2200 Вт, що забезпечує швидке закипання води. До слова, відзначимо, що представлена модель оснащена функцією автоматичного вимкнення після того, як рідина дійде до потрібної температури, а також в разі якщо води в резервуарі немає. Крім цього для більшої безпеки електрочайник Russell Hobbs 24191-70 Compact Home захищений від перегріву і аналогічно до попередньої функції вчасно відключиться. Місткий і функціональний прилад для дому та офісу Обсяг електрочайника становить 0,8 літра, а нагрівальний елемент в ньому дисковий і прихований в підставці. Для відкриття кришки дана модель оснащена спеціальною кнопкою на ручці, а для запобігання розбризкування води при наливанні Russell Hobbs 24191-70 Compact Home може похвалитися системою "ідеальний носик
Тип: звичайний Об'єм: 0.8 л Споживана потужність: 2200 Вт Матеріал корпусу: скло Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Фільтр від накипу: є Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: підсвічування корпусу Автовідключення при закипанні води: є Довжина кабелю: 0.75 м Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Великобританія Габарити (ВхШхГ): 21 х 19.9 х 13 см Габарити в упаковці (ВХШХГ): 21 x 21.8 x 18.5 см Вага: 1.06 кг Вага в упаковці: 1.39 кг Колір: нержавіюча стальВідгуки та питання про - Електрочайник Russell Hobbs CompactHome (24191-70)
[[ getCurrentDecimal('2798') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2791') ]] ₴