Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
| Производитель | BOSCH |
| Вес | 2 кг |
| Кількість режимів маятникового ходу | 4 |
| Розміри | 215 х 208 х 78 мм |
| Глибина пропила в деревині | 125 мм |
| Також шукають | для металу |
| Частота ходу пильного полотна | 3500 об/хв |
| Тип | професійний |
| Додатково | безщітковий двигун |
| Живлення | акумулятор |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 45° |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Хід пилки | 26 мм |
| Напруга | 18 В |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
[[ getCurrentDecimal('13162') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13133') ]] ₴