Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 2 кг |
| Кількість режимів маятникового ходу | 4 |
| Розміри | 215 х 208 х 78 мм |
| Глибина пропила в деревині | 125 мм |
| Також шукають | для металу |
| Частота ходу пильного полотна | 3500 об/хв |
| Тип | професійний |
| Додатково | безщітковий двигун |
| Живлення | акумулятор |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 45° |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Хід пилки | 26 мм |
| Напруга | 18 В |
Читати повністю
Сховати
Опис Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
Bosch GST 185-LI - це зручний і потужний інструмент, який ідеально підходить для розпилу деревини, металу, пластику та інших матеріалів. Він забезпечує високу продуктивність, комфортну роботу і точність різання. Легкий і компактний корпус лобзика робить його зручним у використанні та забезпечує точність різання. Завдяки ергономічному руків'ю з м'яким покриттям, лобзик зручний у роботі та не викликає втоми навіть у разі тривалого використання. Швидкість пиляння залежить від сили натискання на пускову кнопку - від 0 до 3500 хід/хв
Відгуки та питання про - Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
0.0
Всього відгуків:0
Електролобзик Bosch GST 185-LI, 18В, 4Аг, 0-3500 об/хв, хід 26мм, кейс (0.601.5B3.023)
[[ getCurrentDecimal('13162') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13133') ]] ₴