Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
| Производитель | Зеніт |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Вес | 2.6 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | лазерна індикація лінії різу |
| Також шукають | для металу |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
[[ getCurrentDecimal('2990') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2986') ]] ₴