Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
| Виробник | Зеніт |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 2.6 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | лазерна індикація лінії різу |
| Також шукають | для металу |
Читати повністю
Сховати
Опис Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
споживана потужність - 1000 Вт, частота ходу пильного полотна - 3000 об/хв, глибина пропила в деревині - 110 мм, кут нахилу лобзика (опорної платформи) - 0° - 45°, живлення - мережа, вага - 2.6 кг Споживана потужність: 1000 Вт Тип: побутовий Частота ходу пильного полотна: 3000 об/хв Глибина пропила в металах: 10 мм Глибина пропила в деревині: 110 мм Кут нахилу лобзика (опорної платформи): 0° - 45° Напруга: 220 В Тип рукоятки: скоба Живлення: мережа Додатково: лазерна індикація лінії різу Вага: 2.6 кг
Відгуки та питання про - Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
0.0
Всього відгуків:0
Електролобзик Зеніт ЗПЛ-1000 профи (843823)
[[ getCurrentDecimal('2993') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2986') ]] ₴