Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
| Производитель | Зеніт |
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Вес | 1.8 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 6 мм |
| Глибина пропила в деревині | 80 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | під'єднання пилососа для роботи без пилу |
| Також шукають | недорогі |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
0.0
Всего отзывов:0
Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
[[ getCurrentDecimal('2396') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2396') ]] ₴