Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
| Виробник | Зеніт |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Тип | побутовий |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Глибина пропила в металах | 6 мм |
| Глибина пропила в деревині | 80 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | під'єднання пилососа для роботи без пилу |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
споживана потужність - 980 Вт, частота ходу пильного полотна - 0 - 3000 об/хв, глибина пропила в деревині - 80 мм, кут нахилу лобзика (опорної платформи) - 0° - 45°, живлення - мережа, вага - 1.8 кг Споживана потужність: 980 Вт Тип: побутовий Частота ходу пильного полотна: 0 - 3000 об/хв Глибина пропила в металах: 6 мм Глибина пропила в деревині: 80 мм Кут нахилу лобзика (опорної платформи): 0° - 45° Напруга: 220 В Тип рукоятки: скоба Живлення: мережа Додатково: під'єднання пилососа для роботи без пилу Вага: 1.8 кг
Відгуки та питання про - Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
0.0
Всього відгуків:0
Електролобзик Зеніт ЗПЛ-980 (841721)
[[ getCurrentDecimal('2396') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2396') ]] ₴